Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

YENİKÖY PİMAPEN TAMİRİ

Soğuk Havalar Günlük Yaşantımızı Nasıl Etkiliyor?

İstanbul yılın dört mevsiminde de hareketli potansiyeli ile dikkat çekmektedir. Fakat bu durum havaların seyrine göre değişmektedir. Azalan sıcaklar ile artan soğuklara bağlı olarak dışarıda geçirdiğimiz sürede fark yaşanacaktır. Kar yağışı ve yağmur buna en büyük etki olmakla beraber düşen sıcaklar da hayata etki etmektedir. Bu olaylar ile beraber ortaya çıkan soğuk hava yüzünden korunma ihtiyacı duyarız. Ana sebep ise hastalıklardan uzak durmaktır. Bu korumayı yaparken evlerimizde bulunan pimapenlere güveniriz. Fakat pimapenler zamanla aşındığı için bu görevi yerine getiremez. Yeniköy pimapen tamiri servis sağlayıcılarımız sayesinde aşınmış olan pimapenlerinizi yerinde görerek tamir ediyoruz.

Değişim Yaptığımız Ürünler Nelerdir?

Pimapenlerinizde bulunan ve sizleri soğuktan korumaya yarayan lastiklerinizin zamanla yıpranmasından dolayı değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Pimapenlerinizin kollarının açılıp kapanmasına engel olan paslı contaları yenileri ile değiştiriyoruz. Çift açılır sistem pimapenleriniz her türlü donanımsal sorununu yeniliyoruz. Pimapen tamiri servisimiz ile birlikte kış bahçesinde yapılması gereken değişiklikleri yerine getiriyoruz. Kırılan camların yenisi ile değiştirilme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul pimapen tamiri servisimizde bulunan aktif gezici servis araçlarımız ile sizleri en hızlı şekilde ulaşarak problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Donanımsal sorunlarınıza yıllar boyu çözüm olacak ürünler ile değişim yapıyoruz. Tamirat haricinde her türlü dekorasyon fikirlerinize özel tasarımlar gerçekleştirerek ev veya işyerinizi dekoratif ürünler ile süslüyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Yeniköy Pimapen Servisi, Yeniköy Pencere Tamiri, Yeniköy Pvc Tamir, Yeniköy Panjur Tamiri, Yeniköy Pimapen Bayi, Yeniköy Pimapenci, Yeniköy Pimapen Bayii, Yeniköy Pimapen Fiyatı, Yeniköy Pimapen Fiyatları, Yeniköy Pimapen Bayileri, Yeniköy Pimapen Tamir, Yeniköy Pimapen Servis, Yeniköy Pimapen Balkon, Yeniköy Motorlu Panjur, Yeniköy Pvc Pencere, Yeniköy Pencere Sistemleri, Yeniköy Panjur Tamir, Yeniköy Pimapen Tamircisi, Yeniköy Kepenk Tamircisi, Yeniköy Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58