Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

USKUMRUKÖY PİMAPEN TAMİRİ

Pimapenler Rüzgarlı Havalar Neden Soğuk Geçirir?

Soğuk havalarda pimapenleriniz rüzgar geçirmesinin nedenlerinden biride güneş ışınlarından dolayı aşınan contalarıdır. Contalar ve pencerenizin kilit sistemi olan ispanyoletler, kol ile birlikte çalışır durumda ve yazlık-kışlık ayarının yapılması gerekmektedir. Yazlık-kışlık ayarı pencerenizin ve contalarınızın ömrü açısından çok önemlidir.  Yazlık ve kışlık ayarınızın yapılması ispanyolette bulunan alyan ayarları ile yapılmaktadır. Contaların eskimiş ve yıpranmış olması pencerenizden soğuk gelmesine, ses yapmasına ve tam olarak kapanmamasına neden olabilir. Uskumruköy pimapen tamiri servisimiz ile tamir ettirebilir soğuğa karşı önlem alabilirsiniz. Pencerenizin kenarlarında bulunan pervazlar, altında bulunan mermer kısımlarından da soğuk gelebilir. Bunlar içinde alabileceğiniz önlemler sizi ve ailenizi soğuktan korur ve sağlıklı bir yaşam sunar.

Ev ve İş Yerlerinizde Bulanan Pimapenlere Ne Aralıklarla Bakım Yapılmalı?

Pimapenler yazın güneş ışınlarından ve kışın soğuktan deforme olabilir. Contalar aşınabilir ve camlarınız zamanla hava yapabilir. Bunlar için alınması gereken önlemler ailenizi ve sizi yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan korumaya yardımcı olur. Pimapenler ve camlar mevsim değişiklerinden yağmurdan, kardan ve buzdan bozulabilir eski işlevini yerine getirmeyebilir. Zamanla deforme olan mastik ve silikonlar pimapen tamiri servisimiz ile itina ile onarılır ve teslim edilir. Pimapenler contaları ve mastik çekilenler kısımları ile doğru orantıda iş görür. İstanbul pimapen tamiri servisimiz ile pimapenlerini tamir ettirebilir yaz ve kış aylarında çok daha rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Uskumruköy Pimapen Servisi, Uskumruköy Pencere Tamiri, Uskumruköy Pvc Tamir, Uskumruköy Panjur Tamiri, Uskumruköy Pimapen Bayi, Uskumruköy Pimapenci, Uskumruköy Pimapen Bayii, Uskumruköy Pimapen Fiyatı, Uskumruköy Pimapen Fiyatları, Uskumruköy Pimapen Bayileri, Uskumruköy Pimapen Tamir, Uskumruköy Pimapen Servis, Uskumruköy Pimapen Balkon, Uskumruköy Motorlu Panjur, Uskumruköy Pvc Pencere, Uskumruköy Pencere Sistemleri, Uskumruköy Panjur Tamir, Uskumruköy Pimapen Tamircisi, Uskumruköy Kepenk Tamircisi, Uskumruköy Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58