Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

TEŞVİKİYE PİMAPEN TAMİRİ

Pimapenlerinizin Tamiri Nasıl Yapılır?

Pencerelerinizde kullanılan pimapenler zamanla evinizin farklı bölgelerinde yıpranarak sizlere sorunlar oluşturur. İlk kullanıldığı zamanla aynı etkiyi göstermez. Nedeni ise pimapenin plastik bölgelerinin esnek olmasından kaynaklanmaktadır. Kontrolü yapılmayan pimapenler zamanla yıpranarak çalışamayacak hale gelmektedir. Pimapenler bozulduğunda her zaman değişilmesi mümkün olmadığında senelik bakımları yapılarak pimapenlerin ömürleri uzatılmaktadır. Teşvikiye pimapen tamiri servisimiz sayesinde tamirat gereken pencerelerinizin sorunları düzeltilmektedir. Hızlı ve etkili dönüşler yaparak problemlere çözümler sunuyoruz. Bu etkili çalışma sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. İstediğiniz andan itibaren yerinde kontrol yaparak istenilen zamanda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 10 yılı aşkın süredir her gün gelişen tecrübemiz sayesinde profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Arızalara Karşı Yapılan Tamirat İşlemleri

İstanbul'un her semtine servisimizi sunarak problem yaşayan insanlara çözümler üretiyoruz. Ekip arkadaşlarımız profesyonel bir servis anlayışı ile uygulamaları yerinde yapmaktadırlar. Pimapen tamiri servisimiz arıza oluşan bölgeleri yıllardır tamir etmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan pencere ve kapıların kilit değişimini yapıyoruz. Zamanla yıpranan veya kırılan pimapen kollarınızı değiştiriyoruz. Pencerelerinizin açılmasında ve kapatılmasında büyük yarar sağlayan menteşelerinizin yıpranması veya kırılması dahilinde değişilme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kilit karşılıkları zamanla arıza oluşturduğundan dolayı değişimlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul pimapen tamiri servisimiz aktif olarak çalışmalarınıza hizmet vermektedir. Pimapenlerinizin gereken ayarlamalarını yapıyoruz. Soğuklara karşı pimapenleriniz için izolasyon işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu uygulama ile sizleri soğuk ve yağışlı havalardan koruyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Teşvikiye Pimapen Servisi, Teşvikiye Pencere Tamiri, Teşvikiye Pvc Tamir, Teşvikiye Panjur Tamiri, Teşvikiye Pimapen Bayi, Teşvikiye Pimapenci, Teşvikiye Pimapen Bayii, Teşvikiye Pimapen Fiyatı, Teşvikiye Pimapen Fiyatları, Teşvikiye Pimapen Bayileri, Teşvikiye Pimapen Tamir, Teşvikiye Pimapen Servis, Teşvikiye Pimapen Balkon, Teşvikiye Motorlu Panjur, Teşvikiye Pvc Pencere, Teşvikiye Pencere Sistemleri, Teşvikiye Panjur Tamir, Teşvikiye Pimapen Tamircisi, Teşvikiye Kepenk Tamircisi, Teşvikiye Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58