Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

SÜTLÜCE PİMAPEN TAMİRİ

Artan Yağışlara Karşı Alınacak Önlemler Hangileridir?

Bildiğimiz üzere kış ayları gelince beraberinde soğuk ve yoğun yağışlı bir hava getirmektedir. Bu zorlu koşullar bizlerin hayatını zorlaştırdığı gibi dikkat edilmediği sürece hastalıklara sebep olmaktadır. Hastalıklarda kış aylarında atlatılması güç olmakta ve bir ayı bulan bir sürede geçmektedir. Bu durumlardan etkilenmemek için öncelikle evleri ve işyerlerini koruyan pimapenlerimize bakmalıyız. Pimapen kalın gövdesi soğuk ve gürültüye dayanıklı çift taraflı camları vasıtası ile alanında en iyi pencere türüdür. Arıza çıkaran pimapenler sütlüce pimapen tamiri servisimizin aktif çalışmaları ile tamir edilmektedir. Genellikle lastiklerin eskimesi ve contaların paslanması ile çıkan sorunlar tamir edildikten sonra sizlere uzun süre sorun çıkarmayacaktır.

Pimapenim Kapanmıyor Ne Yapmalıyım?

Böyle durumlarda öncelikle bir uzmandan yardım almak gerekir. Çünkü pimapenin kapanmama durumu farklı yerlerde oluşan sorunlar yüzünden olabilir. Kendiniz müdahale etmeden bizleri arayarak sorunlarınıza daha sağlıklı çözümler bulabilirsiniz. İstanbul pimapen tamiri servisimiz arıza bulunan bölgeleri kontrol ederek uygun çalışmaları yapmayı amaçlamaktadır. Pimapenlerinizin birden çok yerde arıza verebilir. İlkinden başlayacak olursak pimapen kolları kırılabilir veya civatalarında sorun çıkartabiliri. Bu işlemi pimapen tamiri servisi yapan ekip arkadaşlarımız yeni kollar takarak düzeltmektedir. Diğer yapılması gereken işlemlerde genellikle yıpranan lastikler ve paslanan contaların oluşturduğu sorunlardır. Bu sorunlar ana unsur olduğundan değişimi kesinlikle yapılmalıdır. Değişimi yapılmadığı sürece soğuk ve yağışlı hava ev ve işyerlerine girmektedir.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Sütlüce Pimapen Servisi, Sütlüce Pencere Tamiri, Sütlüce Pvc Tamir, Sütlüce Panjur Tamiri, Sütlüce Pimapen Bayi, Sütlüce Pimapenci, Sütlüce Pimapen Bayii, Sütlüce Pimapen Fiyatı, Sütlüce Pimapen Fiyatları, Sütlüce Pimapen Bayileri, Sütlüce Pimapen Tamir, Sütlüce Pimapen Servis, Sütlüce Pimapen Balkon, Sütlüce Motorlu Panjur, Sütlüce Pvc Pencere, Sütlüce Pencere Sistemleri, Sütlüce Panjur Tamir, Sütlüce Pimapen Tamircisi, Sütlüce Kepenk Tamircisi, Sütlüce Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58