Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

SULTANAHMET PİMAPEN TAMİRİ

Soğuk Havalara Karşı Alınacak Önlemler

Kış ayları geldiğinde beraberinde soğuk hava ve yoğun yağışları getirmektedir. Bu durum yüzünden zorlu şartlar etkisinde kalırız. Turistik semtlerden biri olan Sultanahmet tarihten bize kalan bir emanettir. Yıllardır ekonomiye katkıda bulunan bu tarihi semt turistleri ağırlayarak ülkemizin gelişmesine destek olmaktadır. Bölgede bulunan farklı tipteki oteller gelişmiş pimapenler kullanarak misafirlerini soğuk havadan korumaktadır. Pimapenlerinizde bulunan lastikler ve contalar zamanla eskidiği için değişime uğraması gerekir. Sultanahmet pimapen tamiri servisimiz sorun oluşan pimapenleri yerinde çalışmalar uygulayarak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Önlem almak için öncelikle pimapenlerinize farklı müdahaleler yapmadan önce bir uzmana başvurmalısınız. Evleri ve işyerlerini huzur ortamı haline getiren bu servisimiz aktif olarak çalışmaktadır.

Arızalara Karşı Hangi Uygulamaları Yapıyoruz?

Pencerelerin zamanında bakım ve onarımını yerinde yapıyoruz.  Sabit kanatlı ve çokça tercih edilen tek açılımlı pencerelerin bakım ve onarımını yapıyoruz. Pencerelerin bütün parçalarını yenilenmesini yapıyoruz. Hava alan camların oluşturduğu buğu ve kırılan çift camlarınızın değişimini yapıyoruz. Kış bahçenizin gereken yerlerine çalışmalar yapıyoruz. İstanbul pimapen tamiri servisimizi aktif olarak sizlere destek sağlayacak şekilde düzenliyoruz. Çift açılımlı pencerelerinizin dayanıklı yapısını korumak için bakım ve onarımı profesyonelce hallediyoruz. Soğuk havaların evlerinize girmesini engelleyen conta değişimlerini yapıyoruz. Pimapen tamiri adı altında gereken çalışmaları servislerimiz vasıtası ile uyguluyoruz. Pencerelerinizin her türlü donanımsal aksamını yeniliyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Sultanahmet Pimapen Servisi, Sultanahmet Pencere Tamiri, Sultanahmet Pvc Tamir, Sultanahmet Panjur Tamiri, Sultanahmet Pimapen Bayi, Sultanahmet Pimapenci, Sultanahmet Pimapen Bayii, Sultanahmet Pimapen Fiyatı, Sultanahmet Pimapen Fiyatları, Sultanahmet Pimapen Bayileri, Sultanahmet Pimapen Tamir, Sultanahmet Pimapen Servis, Sultanahmet Pimapen Balkon, Sultanahmet Motorlu Panjur, Sultanahmet Pvc Pencere, Sultanahmet Pencere Sistemleri, Sultanahmet Panjur Tamir, Sultanahmet Pimapen Tamircisi, Sultanahmet Kepenk Tamircisi, Sultanahmet Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58