Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

ŞİŞLİ PİMAPEN TAMİRİ

Tamiri Aksatılan Pimapene Ne Olur?

Kullanmış olduğunuz pimapenler zamanla eskimekle beraber yıpranmaktadır. Tamiri aksatılan pimapenlerde farklı sorunlar çıkmaktadır. En önemli nokta ise arıza veren pimapenlerin üstüne düşülmediği sürece çalışmayacağı bir gerçektir. Örnek verecek olursak pimapenlerinizde bulunan lastiklerin zaman yıpranması ve değişilmemesi yüzünden soğuk hava ve yağışlı hava ev veya işyerlerine girecektir. Paslanan contalar değişilmediği sürece pimapenlerinizin kolları çalışmayacak ve soğuk hava ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu tarz problemlerin devam etmemesi için şişli pimapen tamiri servisimizi aktif olarak sizlere sunuyoruz. Yenilenen pimapenler sayesinde önemsenmeyen pimapenler sizlere sorun oluşturmayacaktır. Tamiratı yapılmayan pimapenler zamanla onarılmadığı için değişilmesi gerecek bu da size ekstra bir maliyete sebep olacaktır.

Tamirat Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Bizleri arayarak sorunu anlattığınız andan itibaren en hızlı şekilde sorun yaşadığınız alana gelerek sorunu yerinde görüyoruz. Oluşan arızaları not alarak uygulama için gereken malzemelerimizi en kısa sürede ayarlıyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önce iş güvenliğine dikkat ederek müşterilerimize bu durumu kısa ve öz bir şekilde anlatıyoruz. Gereken yenileme ve değişim ihtiyacını yerinde uygulayarak müşterilerimizin her türlü fikrini yerine getiriyoruz. İstanbul pimapen tamiri servisimiz sevk idaresini kendi yaptığı uygulamalarını hızlı çözümler üretmek için geliştirmektedir. Eskiyen her türlü ekipmanınızı alanında uzman ustalarımız ile pimapen tamiri yapıyoruz. Yeni bir görünüm katmak isteyenlere dekoratif tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Şişli Pimapen Servisi, Şişli Pencere Tamiri, Şişli Pvc Tamir, Şişli Panjur Tamiri, Şişli Pimapen Bayi, Şişli Pimapenci, Şişli Pimapen Bayii, Şişli Pimapen Fiyatı, Şişli Pimapen Fiyatları, Şişli Pimapen Bayileri, Şişli Pimapen Tamir, Şişli Pimapen Servis, Şişli Pimapen Balkon, Şişli Motorlu Panjur, Şişli Pvc Pencere, Şişli Pencere Sistemleri, Şişli Panjur Tamir, Şişli Pimapen Tamircisi, Şişli Kepenk Tamircisi, Şişli Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58