Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

ŞİŞHANE PİMAPEN TAMİRİ

Kol Tamiri Nasıl Yapılır?

Evinizde ve iş yerlerinizde bulunan pencereler açılıp kapanması kol ile gerçekleştirilir. Kollar zamanla güneş ısısından veya kullanmanıza bağlı olarak bozulabilir. Kolların daha uzun ömürlü olması hem sizin kullanımınıza hem de kilit sisteminin sıkı veya gevşek olmasına bağlıdır. Zamanla aşınan contalar, ispanyoletler kolun çalışmasını etkileyebilir. Kol pencerenizin en önemli parçalarından birisidir. Kolun sıkışması tam tur dönmesi veya yarım kilitleme yapması çok önemsemeniz de bir sorundur. Şişhane pimapen tamiri servisimiz ile kollarınız değiştirilir ve ayarlanması yapılır. Genelde kullanıcıya bağlı olan kol bozulmaları pencerenizde bulunan kilit sisteminden de kaynaklanabilir. Contaların ve kilit karşılıklarının birbirine uyumu çok önemlidir. Kolun vidalarının ne kadar sıkı olması sağlam olacağı anlamına gelmez. Vidaların hafif sıkılı bir durumda olması daha kolay açıp kapatmanızı ve sizlere daha uzun bir ömür sağlayacaktır.

Kolların Rahat Çalışması İçin Neler Yapılmalıdır?

Kollar genellikle kilit mekanizmasına bağlı olarak daha rahat veya daha zor açılıp kapanabilir. Kola uyguladığınız kuvvet kilit sistemini bozabilir. Kola uyguladığınız kuvvet pencerenizin daha iyi kapanmasına veya soğuğun gelmesini önlemez. Kolun bozulması ve tam tur dönmesi durumunda pimapen tamiri servisimizi arayarak kolunuz tamiri için bizden yardım alabilirsiniz. Kolların rahat bir şekilde çalışması için bazı ayarlar bulunur kilit sisteminin üzerinde. Bu tür ayarların tarafımızca istanbul pimapen tamiri servisimiz ile itina ve özenle yapılır ve soğuk havalara karşı önlem alabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Şişhane Pimapen Servisi, Şişhane Pencere Tamiri, Şişhane Pvc Tamir, Şişhane Panjur Tamiri, Şişhane Pimapen Bayi, Şişhane Pimapenci, Şişhane Pimapen Bayii, Şişhane Pimapen Fiyatı, Şişhane Pimapen Fiyatları, Şişhane Pimapen Bayileri, Şişhane Pimapen Tamir, Şişhane Pimapen Servis, Şişhane Pimapen Balkon, Şişhane Motorlu Panjur, Şişhane Pvc Pencere, Şişhane Pencere Sistemleri, Şişhane Panjur Tamir, Şişhane Pimapen Tamircisi, Şişhane Kepenk Tamircisi, Şişhane Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58