Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

SİLİVRİ PİMAPEN TAMİRİ

Birden çok nedenden dolayı pimapenlerimizde farklı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar pimapenlerimizin donanımları ile alakalıdır. Bunlar; pimapen kolu, contalar ve lastiklerdir. Yıpranan lastikler kış aylarında soğuk havanın evimizin veya işyerimizin içine gitmektedir. Eskiyen contalar ise pimapenlerimizin kapanmasına engel olmakla beraber lastikler gibi soğuk havanın içeriye girmesine sebep olacaktır. Pimapen kolları üzerlerinde bulunan farklı vidalama sistemlerinin eskimesi ile birlikte pencere açarken veya kapatırken sizlerin sorun yaşamanıza sebep olmaktadır. Bu problemlerin en kısa sürede ortadan kalkması için silivri pimapen tamiri servisimiz ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Genellikle pimapenlerimizde bu problemler kış aylarında çıkmaktadır. Neden ise soğuyan hava ve yoğun yağışlar ile alakalıdır.

 

Hayatımızın rutininde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan olan evimiz, bizlerin huzuru ve mutluluğu bulundurduğu ana noktaların başında gelir. Yoğun iş temposunun ardından oluşan günlük stresi evimizde ailemizle beraber atmak isteriz. Fakat kış aylarına gelince bizi karşılayan birkaç farklı problem olacaktır. Bunların başını çeken pimapen arızalanmaları için istanbul pimapen tamiri konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Bu işlemlerinizi son teknoloji araç ve gereçler ile kısa bir sürede tamamlıyoruz. Bakım ve onarıma ihtiyaç duyulan pencerelerinizi pimapen tamiri altında hallediyoruz. Her türlü dekorasyon ihtiyacınız içinde çalışarak sizlere geniş bir portföy sunuyoruz. Tasarımsal kimliğimizi ön planda tutarak yıllardan gelen deneyimimizi de üstüne katarak dekoratif sonuçlar elde ediyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Silivri Pimapen Servisi, Silivri Pencere Tamiri, Silivri Pvc Tamir, Silivri Panjur Tamiri, Silivri Pimapen Bayi, Silivri Pimapenci, Silivri Pimapen Bayii, Silivri Pimapen Fiyatı, Silivri Pimapen Fiyatları, Silivri Pimapen Bayileri, Silivri Pimapen Tamir, Silivri Pimapen Servis, Silivri Pimapen Balkon, Silivri Motorlu Panjur, Silivri Pvc Pencere, Silivri Pencere Sistemleri, Silivri Panjur Tamir, Silivri Pimapen Tamircisi, Silivri Kepenk Tamircisi, Silivri Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58