Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

RUMELİHİSARI PİMAPEN TAMİRİ

Paslanan Contalar Ne Gibi Problemler Açar?

Evlerimizi koruyan bizleri özellikle kış aylarında soğuğa maruz bırakmayan pimapenlerimiz zaman içerisinde eskiyip yıpranmaktadır. Bu nedenden dolayı ana görevlerini yerine getirememektedir. Başlıkta belirtmiş olduğumuz gibi pimapenlerinizin önemli donanımlarından olan contalar paslanınca neler oluyor hep birlikte öğrenelim. Paslanan contalardan dolayı pimapenleriniz açma ve kapama işlerini yerine getiremez. Çünkü mekanizma paslanan contadan dolayı hareket etmediği için pimapen kollarınız çalışmaz. Bununla birlikte pimapenleriniz açma ve kapama işlemlerini gerçekleştiremez. Soğuk havaya maruz kalmadan bu problemleri zamanında çözmek için rumelihisarı pimapen tamiri servisimizden yararlanabilirsiniz. Conta değişimini gerçekleştirdiğimiz pimapenler sizlerin soğuktan uzak rahat bir kış geçirmenizi sağlamaktadır.

Açılır Sistemlerin Yararları Nelerdir?

Pimapenler farklı çeşit ve özelliklere ayrılmaktadır. Normal bir pimapen haricinde tek ve çift açılım olarak da sizlere çeşitlilik sunmaktadır. Açılır sistemlerin en önemli özelliği evde bulunan çocuklarınız koruyacak şekilde tasarlanmasıdır. Daha net bir şekilde açıklayacak olursak pimapenlerinizin üstten açılarak evinizi havalandırması gibi normal açılır pimapenlerde oluşabilecek sorunları engellemektedir. Normal bir pencere sistemi kullanıyor ve memnun olmuyorsanız yeni açılır sistemlerimiz ile değişmek istiyorsanız istanbul pimapen tamiri servisimizden faydalanarak yeni ürününüzle hayatınıza devam edebilirsiniz. Önemli noktalardan biri de pimapenlerinizi belirli aralıklar ile kontrol ettirmeniz gerekir. Bakım ve onarım gerektiren pimapenlerinizi yenileyen pimapen tamiri servisimiz çalışmalarını aktif olarak sürdürmeye devam ediyor.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Rumelihisarı Pimapen Servisi, Rumelihisarı Pencere Tamiri, Rumelihisarı Pvc Tamir, Rumelihisarı Panjur Tamiri, Rumelihisarı Pimapen Bayi, Rumelihisarı Pimapenci, Rumelihisarı Pimapen Bayii, Rumelihisarı Pimapen Fiyatı, Rumelihisarı Pimapen Fiyatları, Rumelihisarı Pimapen Bayileri, Rumelihisarı Pimapen Tamir, Rumelihisarı Pimapen Servis, Rumelihisarı Pimapen Balkon, Rumelihisarı Motorlu Panjur, Rumelihisarı Pvc Pencere, Rumelihisarı Pencere Sistemleri, Rumelihisarı Panjur Tamir, Rumelihisarı Pimapen Tamircisi, Rumelihisarı Kepenk Tamircisi, Rumelihisarı Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58