Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

ONURKENT SİTESİ PİMAPEN TAMİRİ

Kış Aylarında Pimapen Bakımı Nasıl Yapılır?

Pimapenler zamanla kullanımından dolayı aşınmalar yaşayacaktır. Bu aşınmalarda kullanımı zorlaştıracaktır. Yıpranan pimapenler görevlerini yerine getirememekle beraber sizleri soğuk ve gürültü ile karşı karşıya bırakacaktır. Genellikle pimapenlerdeki arızalar gevşeyen veya yıpranan lastikler ile beraber paslanan contalarda oluşmaktadır. Yıpranan lastikler pimapenlerinizin su almasına neden olacaktır. Buna artı olarak paslanan contalar pimapenlerinizin açma kapama görevlerini yerine getiremediği için soğuk havanın evinize nüfus etmesine neden olacaktır. Bu tarz problemi aşmak için onurkent sitesi pimapen tamiri servisimiz vasıtası ile sorunların yerinde ortadan kaldırıyoruz. Tamiratı aksatılmadığı sürece pimapenlerinizin kullanımında herhangi bir problem ile karşılaşmayacaksınız.

Çift Açılır Sistemlerin Ne Tür Faydaları Vardır?

Çift açılır sistemler günümüzde birçok kişi tarafından talep edilmek ile beraber de kullanılmaktadır. Koruma yönünden en gelişmiş sistem olan çift açılır sistemler sizleri soğuk havadan korumak ile beraber çocuklarınızı da korumaktadır. Çünkü üstten açılmayan pimapenler açık kalınca çocukların düşme riski gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için çift açılır sistemleri sizlere tercih ediyoruz. Kullanmış olduğu sistemi yenilemek için istanbul pimapen tamiri servisimizden yararlanabilirsiniz. Bakım ve onarım gerektiren pimapenlerinizi yenileyerek soğuk havalarda problemler ile karşılaşmanızı önlüyoruz. Pimapen tamiri ile pencerelerinizde yaşanan sorunların çözüme kavuşması için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tamiratın önemli olduğunu bir kez daha vurgulayarak aksatılmamasını sizlere tavsiye ediyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Onurkent Sitesi Pimapen Servisi, Onurkent Sitesi Pencere Tamiri, Onurkent Sitesi Pvc Tamir, Onurkent Sitesi Panjur Tamiri, Onurkent Sitesi Pimapen Bayi, Onurkent Sitesi Pimapenci, Onurkent Sitesi Pimapen Bayii, Onurkent Sitesi Pimapen Fiyatı, Onurkent Sitesi Pimapen Fiyatları, Onurkent Sitesi Pimapen Bayileri, Onurkent Sitesi Pimapen Tamir, Onurkent Sitesi Pimapen Servis, Onurkent Sitesi Pimapen Balkon, Onurkent Sitesi Motorlu Panjur, Onurkent Sitesi Pvc Pencere, Onurkent Sitesi Pencere Sistemleri, Onurkent Sitesi Panjur Tamir, Onurkent Sitesi Pimapen Tamircisi, Onurkent Sitesi Kepenk Tamircisi, Onurkent Sitesi Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58