Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

MASLAK PİMAPEN TAMİRİ

Pimapenlerde Arızalar Neden Kaynaklanmaktadır?

Günlük yaşantınızda evlerde ve işyerlerinde sizleri koruyan ürün olan pimapen zamanla aşınmaktadır. Bu aşınma pimapenlerinizin donanımsal aksamları ile alakalıdır. Genellikle soğuk hava ve yağışın etkisi ile aşınan pimapenler kış aylarında insanlara sorun oluşturmaktadır. Oluşan sorun yüzünden uzun süre atlatılmayan hastalıklarda ortaya çıkmaktadır. Pimapen arızaları genelde yağıştan dolayı oluşan problemlerdir. Bu problemler artan yağış yüzünden için bulundurduğu aksamlardan olan lastikleri ve contaları etkilemektedir. Lastikler yıprandıkça soğuk havayı engelleyemediği gibi paslanan contalarda pimapenlerinizin açma ve kapama işlemlerini yapamamasına neden olacaktır. Arıza çıkartan pimapenlerinizi maslak pimapen tamiri servisimiz aracılığı ile tamir ettirebilir ve kış aylarında problem yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Evleri Soğuktan Nasıl Koruyabiliriz?

Bu durum veya düşünce özellikle belirtmek istediğim için kış aylarında ortaya çıkmaktadır. Soğuk hava ve sürekli artan yağış evlerimizi tehdit etmektedir. Bu tehdit derken soğuk havanın ve yağışın evlerimize nüfus etmesi ile alakalıdır. İstanbul genelde kış aylarının soğuk geçtiği illerden biri olmakla beraber hastalıkların çok çabuk yayıldığı şehirlerden biridir. Ev ve işyerlerinde kullandığınız pimapenlerinizin bakımını yaptırmak için istanbul pimapen tamiri servisimizden faydalanabilirsiniz. Bakım ve onarım süreci tamamlanan pimapenler sizlere sorun çıkartmadığı gibi kış aylarını huzurlu bir şekilde geçirmenize olanak sağlamaktadır. Sorunları çözüme çeviren pimapen tamiri servisimiz yerine kontroller yaparak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Maslak Pimapen Servisi, Maslak Pencere Tamiri, Maslak Pvc Tamir, Maslak Panjur Tamiri, Maslak Pimapen Bayi, Maslak Pimapenci, Maslak Pimapen Bayii, Maslak Pimapen Fiyatı, Maslak Pimapen Fiyatları, Maslak Pimapen Bayileri, Maslak Pimapen Tamir, Maslak Pimapen Servis, Maslak Pimapen Balkon, Maslak Motorlu Panjur, Maslak Pvc Pencere, Maslak Pencere Sistemleri, Maslak Panjur Tamir, Maslak Pimapen Tamircisi, Maslak Kepenk Tamircisi, Maslak Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58