Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

Kurumsal

2005 yılından beri dekorasyon sektöründe üst sıralara ulaşarak devam ettik. Hayal, hedef,  amaç sistemiyle  kendimi şartlandırdım. Her zaman çalışkan ve işini seven biri oldum. Dekorasyonu seçtim  mesleğimle ilgili işimi sevdim , tasarımı sevdim. Şimdiye kadar yapmış olduğum tasarımlarla kalıcı eserlerimle mutlu oldum. 12 yıllık dekorasyon imalat ve montaj deneyimi farklı isimlerle bugünlere kadar gelerek Yılmaz Dekorasyon adı altında  aile şirketi olarak şekillenmiştir.  Dekorasyon sektöründe bir ilki gerçekleştirerek ofis projesini hayata geçiren Yılmaz Dekorasyon siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği ile daha çok ilerleme hedefi belirlemiştir. Komple ev tadilatı, dekorasyon ve tasarımı denilince herkesin bütçesine göre etkili çözümler üretebilen firmamız bu sayede bir çok evin içini yeniden kurgulayarak imzasını atmıştır. Bugüne kadar bize güvenen ve çözüm ortağı olarak kabul eden yüzlerce müşterimize teşekkür ederiz. Hedefimiz, öncelikle bu çalışma sistemimizi prensip haline getirerek sürekli kılmak ve bu anlamda sektörümüzün duayeni olmaktır. Hizmetinde kaliteli, sunumunda ilkeli olan bir firma arıyorsanız, lütfen bizi arayınız...

 

Modern dünyanın hızla gelişen teknolojiyle uyum sağladığı çağda, etkileyici projelere imza atan ve bu projelerinde modern, özgün ve uzun ömürlü tasarımlarla süsleyen Yılmaz Dekorasyon siz değerli müşterilerimizin isteklerine en doğru ve en hızlı şekilde çözüm üretirken memnuniyetinizi en önemli ilke olarak belirlemekte.

 

Yılmaz Dekorasyon; araştırma geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında mimari ve tasarım oluşturmaktır.Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek tasarım ve hizmet kalitesini sürekli artırmaktır.

 

Bununla birlikte, tüketicileri devamlı müşterimiz haline getirerek onlara en iyi hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız yatırımlarla da istihdam olanağı sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Saygılarımızla.