Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

KİLYOS PİMAPEN TAMİRİ

Tek Tarafa Açılan Pencereler Çift Açılır Hale Nasıl Getirilir?

Pencereler eski zamanlarda tek açılır halde üretiliyordu. Birkaç senedir pencereler çift açılır ve daha kullanışlı bir almış bulunmaktadır. İnsanlar için kullanışlı ve bazı durumlarda üst kısmı açık bırakmak gerebiliyor. Bu nedenle yeni üretilen pencereler çift açılır ve güvenlik açısından daha güvenilir bir durumdadır. Siz müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek için kilyos pimapen tamiri servisimiz sizlere hizmet vermekteyiz. Pencerelerinizin tamiri ve bakımı şirketimiz tarafından özen ve itina ile yapılır. Çift açılır hale getirmek istediğiniz pencere kanatlarınız kolu ve ispanyoleti sökülerek yeni çift açılır sistemi takılıp, ayarlanır ve tekrar pencerenize montajı yapılarak teslim edilir.

Çift Açılır Pencereler Nasıl Kullanılmalıdır?

Eğer pencereleriniz tek açılımdan çift açılır hale getirildiyse kullanırken yapmanız gereken birkaç önemli nokta var. Rahat kullanım açısından çift açılımlarınızı yağlamanız ve kapatıp açarken elinizle hafif destek olmalısınız. Pencereleriniz çift açılımlarının daha uzun ömürlü ve parçalarının zarar görmemesi size kullanım açısından daha uzun ömür ve evinizde, iş yerinizde size kolaylık sağlayacaktır. İstanbul pimapen tamiri servisimiz ile pencerelerinizi çift açılır hale getirmek için bizi arayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında geceleri pencerenizin üst kısmını açarak rahat edebilirsiniz. Pimapen tamiri servisimiz ile pencereleriniz tamir edilip çift açılır hale getirebilirsiniz. Pencerenizi üst açılımdan normal kilitli hale getirmek için elinizle pencerenizin kolun bulunduğu kısmın diğer tarafından hafif ileri doğru bastırarak kapatma ve kilitleme işlemini sonlandırabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Kilyos Pimapen Servisi, Kilyos Pencere Tamiri, Kilyos Pvc Tamir, Kilyos Panjur Tamiri, Kilyos Pimapen Bayi, Kilyos Pimapenci, Kilyos Pimapen Bayii, Kilyos Pimapen Fiyatı, Kilyos Pimapen Fiyatları, Kilyos Pimapen Bayileri, Kilyos Pimapen Tamir, Kilyos Pimapen Servis, Kilyos Pimapen Balkon, Kilyos Motorlu Panjur, Kilyos Pvc Pencere, Kilyos Pencere Sistemleri, Kilyos Panjur Tamir, Kilyos Pimapen Tamircisi, Kilyos Kepenk Tamircisi, Kilyos Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58