Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

KEMERBURGAZ PİMAPEN TAMİRİ

Pimapen Kollarındaki Arızalar Neden Oluşur?

Kullanmış olduğunuz pimapenler zamanla yıpranarak normal işlevlerini doğru bir şekilde yerine getiremezler. Bununla birlikte soğuk hava ile karşı karşıya kalarak huzurunuz bozulur. Böyle bir durumun ortaya çıkmasının en önemli nedeni pimapenlerinizin açma ve kapama işlemlerini gerçekleştiren contaların paslanmasıdır. Paslanan contalar pimapenlerin açma ve kapama işlemlerini yapmasını engellerken soğuk havanın içeriye girmesine neden olur. Bu sorun kış aylarında bizleri huzursuz etmektedir. En kısa zaman içerisinde bu sorundan kurtulabilmeniz için kemerburgaz pimapen tamiri servisimizden faydalanmanız gerekir. İşinde ustalaşmış ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımızı gerçekleştirerek sizleri sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Tamiratı göz ardı etmeden en kısa sürede tamamlamanız gerekmektedir.

Kilit Mekanizması Değişimi Nasıl Yapılır?

Genelde bu sorun anahtar kırılmalarında veya contaların paslanması ile işlevini yerine getirmeyen kilit mekanizmalarına yapılır. Paslanan contalar kilitleme işleminin doğru bir şekilde yapılmasına engel olacaktır. Genellikle bu sorunu diğer bir durumu ise anahtar kırılmaları ile alakalıdır. Paslanan aksamdan dolayı çalışmalarınızı gerçekleştirmeniz zor olacaktır. Bu durum sizlere büyük sorunlar oluşturacağı gibi en kısa sürede kurtulmanız için istanbul pimapen tamiri servisimizi aktif olarak sizlerin hizmetine sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Rahatsız edici sorunları ortadan kaldırmak için pimapenlerinizi belli aralıklar ile kontrol ettirmeniz gerekir. Bakım ve onarım ihtiyacı gerektiren çalışmalarınızı en kısa sürede hatasız düzeltmek için pimapen tamiri servisimizi aktif olarak tutuyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Kemerburgaz Pimapen Servisi, Kemerburgaz Pencere Tamiri, Kemerburgaz Pvc Tamir, Kemerburgaz Panjur Tamiri, Kemerburgaz Pimapen Bayi, Kemerburgaz Pimapenci, Kemerburgaz Pimapen Bayii, Kemerburgaz Pimapen Fiyatı, Kemerburgaz Pimapen Fiyatları, Kemerburgaz Pimapen Bayileri, Kemerburgaz Pimapen Tamir, Kemerburgaz Pimapen Servis, Kemerburgaz Pimapen Balkon, Kemerburgaz Motorlu Panjur, Kemerburgaz Pvc Pencere, Kemerburgaz Pencere Sistemleri, Kemerburgaz Panjur Tamir, Kemerburgaz Pimapen Tamircisi, Kemerburgaz Kepenk Tamircisi, Kemerburgaz Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58