Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

HASDAL PİMAPEN TAMİRİ

Parça Değişimleri Nasıl Yapılır?

Zamanla aşınan pimapenler sorun çıkartmaya başlamaktadır. Bu sorunlar genellikle pimapenlerinizde bulunan aksamlardan oluşmaktadır. Yağışlardan meydana gelen aşınmalar ile beraber artan soğuk hava pimapenlerinize zamanla zarar vermektedir. Belirli zaman aralıkları ile pimapenlerinizi kontrol ettirmenizde fayda vardır. Eskiyen pimapen lastikleri zamanla görevini yerine getirememekle beraber su sızdırmalarına engel olamamaktadır. Paslanan contalarınız ise pimapenlerin kollarınızın dönmesine engel olmak ile beraber açma ve kapama işlemini gerçekleştirememektedir. Conta ve lastik değişimlerinizi yerinde yaparak özellikle kış aylarında oluşacak sorunlara karşı sizlere önceden destek sağlıyoruz. Yenilemek istediğiniz pimapenlerinizi hasdal pimapen tamiri servisimiz ile yenileyerek kış aylarında sorun yaşamadan zamanınızı güzel geçirmenizi sağlıyoruz.

Pimapen Kolları Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Böyle bir sorunla karşılaştığınız ilk andan itibaren kendiniz farklı yöntemler denemeyin. Hemen bizlere ulaşarak işinde bilgili ustalarımıza kontrol ettiriniz. Bu sizleri doğru bir yola iterek kendi çabalarınızla düzelttiğiniz pimapeninizin kısa sürede tekrar bozulmasına neden olmaktadır. Bu işlemi bizlere yaptırarak uzun süre bir sorun yaşamadan pimapenlerinizi kullanabilirsiniz. Pimapen kollarının çalışmamasını nedeni ise paslanan contalar ile alakalıdır. Bu değişimi sizlere istanbul pimapen tamiri servisimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Tamirat işlemini geciktirmediğiniz sürece herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız. Bakım ve onarım işlemlerinizi hızlı bir şekilde halleden pimapen tamiri servisimiz aktif olarak hizmetini vermeye devam etmektedir.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Hasdal Pimapen Servisi, Hasdal Pencere Tamiri, Hasdal Pvc Tamir, Hasdal Panjur Tamiri, Hasdal Pimapen Bayi, Hasdal Pimapenci, Hasdal Pimapen Bayii, Hasdal Pimapen Fiyatı, Hasdal Pimapen Fiyatları, Hasdal Pimapen Bayileri, Hasdal Pimapen Tamir, Hasdal Pimapen Servis, Hasdal Pimapen Balkon, Hasdal Motorlu Panjur, Hasdal Pvc Pencere, Hasdal Pencere Sistemleri, Hasdal Panjur Tamir, Hasdal Pimapen Tamircisi, Hasdal Kepenk Tamircisi, Hasdal Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58