Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

GÜNEŞLİ PARK PİMAPEN TAMİRİ

Pimapenler Neden Kapanmaz?

Nedenleri açıklayacak olursak şu şekilde söyleyebilir; kullanmış olduğunuz pimapenlerinizin kollarını tam yukarıya kaldırmazsanız kapanmayacaktır. Artı olarak da kolu yukarı kaldırmadan kilitleme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Tam kaldırılmaya ya da yarı kaldırılan kollar hiçbir şekilde kilitlenme veya anahtar çevrim işlemini yerine getirmeyecektir. Sorunu kontrol etmek için kapı veya pencerenizi açın ve anahtarı çevirin anahtarınız dönüyorsa kilidinizde herhangi bir problem bulunmaktadır. Eğer sorun devam ediyorsa kapı kolları tutan kanatlar ve mekanizmanın bozulması ile kilit işlevini görmeyecektir. Bu sorunu aşmanız için güneşli park pimapen tamiri servisimizi sizlere sunuyoruz. Problemin nerede olduğunu kontrol ettikten sonra uygulama aşamasına hızlı bir şekilde geçiyoruz.

Sorun Oluşturan Pimapenler Nasıl Çalışır?

Sorun çok büyük değil ise şarjlı matkap vasıtası ile mekanizma ayarının karşılığını yaparak çözüme kavuşabilirsiniz. Kapı kolu aşağıda duruyor ve normalden aşağıda kalıyorsa takozlama işlemi ile bu sorunu aşabilirsiniz. Fakat bu işlem diğer tarafın doğru bir şekilde durmasına fayda sağlamaz. Menteşeler takoz konulmadan bunun ayarının yapılması mümkün olmayacaktır. Takozlama işlemi yapılırsa pimapen kollarının aşağı düşmesi düzelmektedir. İstanbul pimapen tamiri servisimiz vasıtası ile pimapenlerinizin her türlü tamirat işlemini yerinde gerçekleştiriyoruz. Genellikle bakım ve onarımı aksatılan pimapenler birçok zaman sizlere sorun çıkaracaktır. Aynı problemler ile sürekli karşılaşmamak için pimapen tamiri servisimizden faydalanarak kış aylarında önünüze çıkacak sorunlara engel olabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Güneşli Park Pimapen Servisi, Güneşli Park Pencere Tamiri, Güneşli Park Pvc Tamir, Güneşli Park Panjur Tamiri, Güneşli Park Pimapen Bayi, Güneşli Park Pimapenci, Güneşli Park Pimapen Bayii, Güneşli Park Pimapen Fiyatı, Güneşli Park Pimapen Fiyatları, Güneşli Park Pimapen Bayileri, Güneşli Park Pimapen Tamir, Güneşli Park Pimapen Servis, Güneşli Park Pimapen Balkon, Güneşli Park Motorlu Panjur, Güneşli Park Pvc Pencere, Güneşli Park Pencere Sistemleri, Güneşli Park Panjur Tamir, Güneşli Park Pimapen Tamircisi, Güneşli Park Kepenk Tamircisi, Güneşli Park Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58