Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

GÖL PANORAMA EVLERİ PİMAPEN TAMİRİ

Pimapenlerin Soğuk Almasının Nedeni Nedir?

Pencereler özellikle soğuk ve yağışlı havanın gelmesi ile beraber sorun çıkartmaya başlamaktadır. Bu sorunlar pencerelerin su sızdırması ve dışarıdan gelen soğuk havayı içeri almasıdır. Kimi zamanda bu sorun dışarıdan gelen rüzgar ile ıslık sesine dönüşmektedir. Bu problemlerin ana kaynağı genellikle contalar olarak düşünülür. Fakat değiştirildiğinde sorunun geçeceğini zannetmek birçoğumuzu yanıltır. Yapısı nedeni ile yaz ve kış aylarında değişik fiziksel reaksiyonlar oluşur. Bu sorun pencerelerinizin ayarlarının bozulmasına ve doğru çalışmamasına neden olmaktadır. Zamanla oluşan bu sorunu göl panorama evleri pimapen tamiri servisimiz aracılığı ile çözüme dönüştürerek huzurlu bir şekilde oturabilirsiniz.

Pimapenler Neden Soğuk Alır?

Zamanla ayarları bozulan pimapenlerin kilitleri bozulduğu için contaları paslanmaktadır. Bu nedenle pimapenler doğru bir şekilde açılıp kapanmamaktadır. Bu conta izolasyonu tam gerçekleştirilmediği zamanlarda hava ve gürültü kirliliği yapmaktadır. Pencerelerinizin hava koşullarından dolayı sorun çıkartmaktadır. Pimapenler yapılırken montajdan kaynaklı sorunları olabilir. Lastikler ile camı birleştiren noktaların takozlanması unutulup veya eksik yapılmasından dolayı problemler çıkmaktadır. İnşaat süreci yeni olan binaların terazi etkisi doğru olmadığı zamanlarda sorun çıkmaktadır. İstanbul pimapen tamiri servisimiz eksik olan noktaları belirleyerek hem değişim hem de tamirat yapmaktadır. Bakımı yapılmayan pimapenler önemsenmediği sürece sizlere farklı donanım sorunları yaşatmaktadır. Kış aylarını sorun yaşamadan geçirmek için en kısa zamanda pimapen tamiri servisimizden yararlanabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Göl Panorama Evleri Pimapen Servisi, Göl Panorama Evleri Pencere Tamiri, Göl Panorama Evleri Pvc Tamir, Göl Panorama Evleri Panjur Tamiri, Göl Panorama Evleri Pimapen Bayi, Göl Panorama Evleri Pimapenci, Göl Panorama Evleri Pimapen Bayii, Göl Panorama Evleri Pimapen Fiyatı, Göl Panorama Evleri Pimapen Fiyatları, Göl Panorama Evleri Pimapen Bayileri, Göl Panorama Evleri Pimapen Tamir, Göl Panorama Evleri Pimapen Servis, Göl Panorama Evleri Pimapen Balkon, Göl Panorama Evleri Motorlu Panjur, Göl Panorama Evleri Pvc Pencere, Göl Panorama Evleri Pencere Sistemleri, Göl Panorama Evleri Panjur Tamir, Göl Panorama Evleri Pimapen Tamircisi, Göl Panorama Evleri Kepenk Tamircisi, Göl Panorama Evleri Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58