Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

GAYRETTEPE PİMAPEN TAMİRİ

Yoğun Yağışlar Pimapenlere Ne Tür Zararlar Verir?

Hayatımızın birçok zamanını geçirdiğimiz ev ve işyerleri yoğun zamanlarımızda özellikle kış aylarında bizlerin sıcak ortamlar aradığımız noktalardır. Yoğun yağıştan korunmak için sığındığımız veya yaşadığımız yerlerdir. Bu yerleri dış etkenlerden koruyan günümüzde kullanılan teknolojiye uyan ise pimapenlerdir. Fakat kullanmış olduğumuz pimapenler zamanla aşınacaktır. Bu aşınma durumu genellikle yıpranan lastikler ve paslanan contalardan oluşacaktır. Lastikler eskiyince su sızdırdığı gibi paslanan contalarda pimapeninizin açma kapama işlevini yerine getirmeyecektir. Sorun yaşadığınız pimapenlerinizi firmamız, gayrettepe pimapen tamiri servisimiz ile yerinde kontrol sonucu tamir etmektedir. Tamirat durumu olan pimapenlerinizi önemsemelisiniz. Bakım ve onarım yapılan pencereleriniz sizlere sorun çıkartmadığı gibi güzel bir hayat geçirmenizi sağlayacaktır.

Pimapen Kolları Neden Çalışmaz?

Ev ve işyerlerinin hava almasını ya da dışarıdan gelebilecek yağış veya ses kirliliğini önleyen pimapenler zaman içinde aşınmaya uğrayacaktır. Bunun en büyük sebebi de donanım aksamını çalıştıran contaların paslanması veya yerinde sabit durmamasıdır. Bu neden dolayı pimapenlerinizin açılım işlemleri olmayacağı gibi kapatma konusunda da sizlere sorun çıkartacaktır. Bu sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız istanbul pimapen tamiri servisimiz ile yerinde uygulamalı tamirat işlemlerimizden faydalanabilirsiniz. Bakımı önemsendiği sürece sorun çıkartmayan pimapenler evlerinizin hava almasına ve dışarıdan gelecek sorunlara karşı durma konusunda doğru çalışacaktır. Pimapen tamiri işlemini aksatmamanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Gayrettepe Pimapen Servisi, Gayrettepe Pencere Tamiri, Gayrettepe Pvc Tamir, Gayrettepe Panjur Tamiri, Gayrettepe Pimapen Bayi, Gayrettepe Pimapenci, Gayrettepe Pimapen Bayii, Gayrettepe Pimapen Fiyatı, Gayrettepe Pimapen Fiyatları, Gayrettepe Pimapen Bayileri, Gayrettepe Pimapen Tamir, Gayrettepe Pimapen Servis, Gayrettepe Pimapen Balkon, Gayrettepe Motorlu Panjur, Gayrettepe Pvc Pencere, Gayrettepe Pencere Sistemleri, Gayrettepe Panjur Tamir, Gayrettepe Pimapen Tamircisi, Gayrettepe Kepenk Tamircisi, Gayrettepe Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58