Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

FULYA PİMAPEN TAMİRİ

Kilit Mekanizması Nasıl Değişilir?

Pimapenlerimizin pencere veya kapı kilitleri zamanla eskimekle beraber işlevlerini yerine getirememektedir. Bunun nedeni ise pimapenlerde oluşan contaların paslanması ile alakalıdır. Paslanan contalardan dolayı açma ve kapama işlemi gerçekleştiremeyen pencere ve kapılar ayrıca bu durumdan dolayı kilitleme işlemlerini gerçekleştirememektedirler. Bu durumu aşmak için paslanan contaların ve kilit mekanizması değiştirilmesi gerekir. Değiştirilme işlemi yapılırken eski kilit ve contalar çıkartılır ve yenileri ile değişilir. Bu sorunu tamir ettirmediğiniz sürece pencere ve kapılarınız doğru bir şekilde çalışmayacaktır. Bu sorunu zamanında müdahale ederek yaptırmak istiyorsanız fulya pimapen tamiri servisimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Pimapenlerdeki Arızalar Neden Kaynaklanmaktadır?

Arızaların sebebini açıklamadan önce kış aylarının pimapenlerimize ne tür zarar verdiğinden bahsedelim. Soğuk ve yağışlı hava pimapenlerimizin donanımlarını aşındırmaktadır. Belirli bir zaman sonra yıpranan lastikler camlarınızda nemlenme ve su sızdırmalarına neden olacaktır. Ayrıca pimapenlerinizi açma ve kapama işlemlerini doğru bir şekilde yapana contalar paslanınca işlemlerini doğru bir şekilde gerçekleştiremeyecektir. Bu tür arızalardan dolayı pimapenleriniz çalışmayacağı gibi sizleri de huzursuz edecektir. Bu durumdan dolayı sıkıntı çekiyorsanız istanbul pimapen tamiri servisimizin çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Genellikle İstanbul gibi bir şehirde kış aylarının gelmesi ile zorlaşan yaşam sağlığımızı da etkilediğinden dolayı kullanmış olduğumuz donanımları önemsemeliyiz. Bakım ve onarım işlemleriniz için pimapen tamiri servisimizi aktif tutarak sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Fulya Pimapen Servisi, Fulya Pencere Tamiri, Fulya Pvc Tamir, Fulya Panjur Tamiri, Fulya Pimapen Bayi, Fulya Pimapenci, Fulya Pimapen Bayii, Fulya Pimapen Fiyatı, Fulya Pimapen Fiyatları, Fulya Pimapen Bayileri, Fulya Pimapen Tamir, Fulya Pimapen Servis, Fulya Pimapen Balkon, Fulya Motorlu Panjur, Fulya Pvc Pencere, Fulya Pencere Sistemleri, Fulya Panjur Tamir, Fulya Pimapen Tamircisi, Fulya Kepenk Tamircisi, Fulya Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58