Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

FERİKÖY PİMAPEN TAMİRİ

İstanbul'da Kış İçin Alınacak Önlemler

İstanbul kış aylarına gelince soğuk ve yoğun yağışlı havanın etkisini gösterdiği şehirlerimizden biridir. Metropol olan yapısı ile her gün artan nüfusu kış aylarına gelince zorluk çekmektedir. Bu zorluklar genelde soğuk havadan kaynaklandığı için insanlar korunma ihtiyacı duymaktadır. Hayatınızı zorlaştıran bu durum için farklı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Genelde kullanmış olduğunuz pimapenler kış aylarına gelmesi ile soğuk ve yağışlı havadan etkilenmeye başlayacaktır. Lastiklerin yıpranması ve paslanan contalar kış aylarında sorun yaşamanıza neden olacaktır. Bu sorunu feriköy pimapen tamiri servisimiz sayesinde tamir ederek kış aylarında soğuk havalardan dolayı sorun yaşamanıza engel oluyoruz.  Bakım ve onarımı yapılan pimapenleriniz sizlere uzun süre sorun oluşturmayacaktır.

Soğuk Hava ve Yoğun Yağışlar Pimapenleri Nasıl Etkiler?

İstanbul kış ayları ile beraber soğuk havanın yanında yoğun yağışında etkisi altında kalmaktadır. Pimapenlerin donanımlarına zarar veren yoğun yağış şu şekilde olmaktadır. Yıpranan lastikler değişmediği sürece havanın etkisi ile ilk halini kaybedecektir ve soğuk havanın ev ve iş yerlerine girmesine neden olacaktır. Pencere kollarının ana aksamı olan contaların paslanması pimapenlerin açılmasına engel olmaktadır. İstanbul pimapen tamiri servisimiz sayesinde bu tarz arızalara karşı çözümler oluşturarak sorunları ortadan kaldırıyoruz. Pimapen tamiri önemsendiği sürece pimapenlerinizin ömrü uzayacaktır. Dekorasyon işlemleri için tasarımsal fikirler üreten firmamız, tasarımsal çözümlere uygun şekilde hareket etmektedir.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Feriköy Pimapen Servisi, Feriköy Pencere Tamiri, Feriköy Pvc Tamir, Feriköy Panjur Tamiri, Feriköy Pimapen Bayi, Feriköy Pimapenci, Feriköy Pimapen Bayii, Feriköy Pimapen Fiyatı, Feriköy Pimapen Fiyatları, Feriköy Pimapen Bayileri, Feriköy Pimapen Tamir, Feriköy Pimapen Servis, Feriköy Pimapen Balkon, Feriköy Motorlu Panjur, Feriköy Pvc Pencere, Feriköy Pencere Sistemleri, Feriköy Panjur Tamir, Feriköy Pimapen Tamircisi, Feriköy Kepenk Tamircisi, Feriköy Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58