Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

EMİRGAN PİMAPEN TAMİRİ

Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Pimapenlerinizin kurulumu yapılırken oluşan hatalardan veya kırılmasından dolayı camlarınız sizleri koruma işlevini gerçekleştiremez. Takozlama yapılmayan camlar hava alması ile beraber su sızdırmalarına neden olacaktır. Kırılan camlar ise değişime ihtiyaç duymaktadır. Cam değişimi yapılırken öncelikle kırılan camlar pimapenlerinizin gövdesine zarar vermeden çıkartılır. Takozlama yapılarak bütün cam parçacıkları temizlenir. Temizleme işlemi gerçekleştirdikten sonra doğru bir takozlama vasıtası ile yeni camınız yerleştirilir. Yerleştirilme yapılmadan önce mutlaka lastikler kontrol edilerek camlarınızın değişimi gerçekleştirilir. Böyle bir sorun karşılaştığınızda çözüme kavuşmak için emirgan pimapen tamiri servisimizin çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Tamirat işlemleri yapılan pimapenleriniz sizleri uzun süre soğuğa ve yağışa karşı korumak için sağlam bir şekilde duracaktır.

Pimapenler Neden Su Sızdırır?

Yağmur ve kar yağışı hayatımızı etkilediği gibi ev ve işyerlerinde kullanılan pimapenleri de etkilemektedir. Pimapenlerde yıpranmaya neden olan yağışlar kış aylarına gelince durumu iyice kötüleştirir. Pimapenlerde bulunan lastikler zamanla soğuk ve yağışın artan etkisiyle yıpranmaktadır. Yıprandığında dolayı su sızdırmalarına ve camların nem almasına sebep olmaktadır. Bununla birlikte tam sıkılmayan vidalarda su sızdırmasına neden olmaktadır. Paslanan contalar pimapenlerinizin tam kapanmasına engel olduğu için bu durumda su sızdırmasına karşı olamaz. Böyle bir problem durumunda istanbul pimapen tamiri servisimizden yararlanabilirsiniz. Bakım ve onarım sürecini hızlandırmak için pimapen tamiri servisimizi aktif olarak sizlere hizmet vermek için genişletiyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Emirgan Pimapen Servisi, Emirgan Pencere Tamiri, Emirgan Pvc Tamir, Emirgan Panjur Tamiri, Emirgan Pimapen Bayi, Emirgan Pimapenci, Emirgan Pimapen Bayii, Emirgan Pimapen Fiyatı, Emirgan Pimapen Fiyatları, Emirgan Pimapen Bayileri, Emirgan Pimapen Tamir, Emirgan Pimapen Servis, Emirgan Pimapen Balkon, Emirgan Motorlu Panjur, Emirgan Pvc Pencere, Emirgan Pencere Sistemleri, Emirgan Panjur Tamir, Emirgan Pimapen Tamircisi, Emirgan Kepenk Tamircisi, Emirgan Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58