Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

EMİNÖNÜ PİMAPEN TAMİRİ

Soğuk Havalardan Evlerimizi Nasıl Koruruz?

Kış aylarının gelişi ile beraber soğuk ve yağışlı hava etkisini göstermeye başlamaktadır. Bu soğukların önüne geçmek için belli başlı yapılması gerekenler vardır. Örneğin: pencerelerinizde pimapen yoksa pimapen ile değiştirilmelidir. Pimapenin kalın ve sağlam yapısı sayesinde soğuk ile beraber gürültüden de uzak kalırsınız. Bir diğer örneğe gelecek olursak, pimapenleriniz zamanla yıpranmaktadır. Bunun için alınacak önlem ise en kısa zamanda kontrol ettirmek olacaktır. Bu kontrolü bünyemizde bulunan profesyonel ustalarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Eminönü pimapen tamiri servisimiz sayesinde arızalı olan pimapenlerinizi yerinde tamir ederek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Alternatif çözümler üretmeyi bilen şirketimiz aktif servis araçları ile çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Pimapen Tamirinde Neler Yapılır?

Öncelikle arıza veren ve tamirat gereken pimapenlerinizi yerinde görüyoruz. Yapılacak işlemleri planlayarak eksiksiz yerine getiriyoruz. Pimapenlerinizin yıpranan lastiklerini ve paslanan contalarının değişimini yapıyoruz. Bu ürünler değiştirilmediği sürece soğuk hava ve yağış evlerinizin içine girmesine neden olacaktır. İstanbul pimapen tamiri servisimiz oluşan herhangi bir sorunuza en kısa sürede yanıt vererek sıkıntılarınızdan sizleri kurtaracaktır. Hayatınızın daha düzenli gitmesi için yıllık olarak pimapenlerinizi kontrol ettirmelisiniz. Önemsediğiniz sürece pimapen değişimi yerine pimapen tamiri yaparak sizlere maliyeti az huzuru çok bir işlem yaptırmış olacaksınız. Tamirat işlemi önemli olduğu kadar dekorasyon fikirlerinize özel olarak hazırlanan tasarımsal görselliği ortaya çıkaran ürünlerimiz bulunmaktadır.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Eminönü Pimapen Servisi, Eminönü Pencere Tamiri, Eminönü Pvc Tamir, Eminönü Panjur Tamiri, Eminönü Pimapen Bayi, Eminönü Pimapenci, Eminönü Pimapen Bayii, Eminönü Pimapen Fiyatı, Eminönü Pimapen Fiyatları, Eminönü Pimapen Bayileri, Eminönü Pimapen Tamir, Eminönü Pimapen Servis, Eminönü Pimapen Balkon, Eminönü Motorlu Panjur, Eminönü Pvc Pencere, Eminönü Pencere Sistemleri, Eminönü Panjur Tamir, Eminönü Pimapen Tamircisi, Eminönü Kepenk Tamircisi, Eminönü Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58