Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

DEMİR ROMANCE PİMAPEN TAMİRİ

Pencere Kilidi Nasıl Tamir Edilir?

Pencereler farklı modelleri ile birlikte farklı tamir edilme şekilleri ile yapılan bir üründür. Açılır sistemli pencereler tek yöne açılan sistemler ile farklı şekilde çevirim kollarına sahiptir. Pimapenleriniz kilitlerinin arıza yapması şu şekilde oluşur; pimapenlerinizin kolları boşa dönüyor veya hareket konusunda sıkıntı yaşıyorsa kilitleriniz bozulmaktadır. Kilitlerin adı altında mekanizma yapısına ispanyolet denir. Tamir edilmediği gibi sadece yenileme işlemi gerçekleştirilir. Bozulan veya arıza yapan pencereler demir romance pimapen tamiri servisimiz sayesinde tamir edilip sorunsuz çalışacak şekilde düzenlenmektedir. Tamir yapılırken kapaklar çıkartıldıktan sonra vidalar sökülmesi ile kollar çıkartılır. Boyutları ölçüldükten sonra yenisi ile değiştirilerek sorunlar ortadan kaldırılır.

Pencere Kolu Çalışmıyorsa Ne Yapılır?

Pimapenlerin üst açılımı olarak nitelendirilen bölgesi tam açılmadan kapatılmaya çalışılırsalar kilitler arıza vermektedir. Bu sorunu düzgün açılım ve kapatma yaparak halledebilirsiniz. Köşeleri tam oturmayan pimapenler doğru kapatılmadığı sürece mekanizmaya zarar vermektedir. Bunu sorunu aşmak için istanbul pimapen tamiri servis sağlayıcımız ile değişimi gerçekleştirerek sorunu tümüyle çözüme kavuşturuyoruz. Aşınan noktaların önceden kontrol edilmesi ile önünüzde sizi bekleyen yoğun yağışları aşabilir ve problemlerden uzak bir ev hayatı yaşayabilirsiniz. Bakım ve onarımı gerçekleştirilen pimapen tamiri ile sorun yaşamadan uzun yıllar pimapenlerinizi sorun yaşamadan kullanma fırsatı kazanacaksınız. Tamirat konusu göz ardı etmeden kısa sürede yaptırmanız için aktif servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Demir Romance Pimapen Servisi, Demir Romance Pencere Tamiri, Demir Romance Pvc Tamir, Demir Romance Panjur Tamiri, Demir Romance Pimapen Bayi, Demir Romance Pimapenci, Demir Romance Pimapen Bayii, Demir Romance Pimapen Fiyatı, Demir Romance Pimapen Fiyatları, Demir Romance Pimapen Bayileri, Demir Romance Pimapen Tamir, Demir Romance Pimapen Servis, Demir Romance Pimapen Balkon, Demir Romance Motorlu Panjur, Demir Romance Pvc Pencere, Demir Romance Pencere Sistemleri, Demir Romance Panjur Tamir, Demir Romance Pimapen Tamircisi, Demir Romance Kepenk Tamircisi, Demir Romance Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58