Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

CİHANGİR PİMAPEN TAMİRİ

Pimapen Kolları Nasıl Tamir Edilir?

Havaların ani değişimi ile başlayan kış ayları beraberinde soğuk havaları getirmektedir. Soğuk havalar ile beraber gelen yoğun yağışlar hayatımızda sorunlar açmaya başlar. Bu sorunlar önemsenmediği takdirde büyür ve bizleri hasta edecek boyuta ulaşır. Korunmamız gereken soğuk havalarda ev ve işyerlerinde bulunan pimapenlerimize güveniriz. Dışarıdan gelecek olan soğuk havayı ve yağışı engelleyen pimapenler zamanla aşınarak kullanılmayacak hale gelir. Pimapenlerin açma kapama işlemini yapamamasının sebebi kollarında oluşan arızalar ile alakalıdır. Pimapen kollarının çalışmamasını ana nedeni paslanan contalarıdır. Bu paslanan contaların değişilmesi gerekmektedir. Conta değişimi işlemini cihangir pimapen tamiri servisimizin aktif çalışmaları ile gerçekleştirmekteyiz.

Pimapenler Neden Su Sızdırır?

Önceki konumuzda bahsettiğimiz durumdaki gibi pimapenlerin yoğun yağışlarda aşındığı belirtmiştik. Bu sorun pimapenlerinizin su almasına neden olan bir diğer sorun ile devam ediyoruz. Su sızdırmanın ana nedeni pimapen lastiklerinin eskimesinde kaynaklanmaktadır. Çünkü lastikler soğuk hava ve yağıştan dolayı yıpranır kimi zamanda belirli bölgelerinden yırtılır. Bu yırtılma sonucu pimapenlerinizde su sızdırma sorunu ortaya çıkar. Problem olan lastiklerin değişimini istanbul pimapen tamiri servisimizin etkili çalışmaları ile çözüme ulaşıyoruz. Su sızdırmalarının bir diğer nedeni ise; pimapen vidalarının tam sıkılmaması ile camlardan su almasıdır. Bu sorunu aşmak için bakım ve onarımını zamanında yaptırmanız gerekir. Değişimi gerçekleştirilecek olan ürünü pimapen tamiri servisimiz ile değiştirerek sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Cihangir Pimapen Servisi, Cihangir Pencere Tamiri, Cihangir Pvc Tamir, Cihangir Panjur Tamiri, Cihangir Pimapen Bayi, Cihangir Pimapenci, Cihangir Pimapen Bayii, Cihangir Pimapen Fiyatı, Cihangir Pimapen Fiyatları, Cihangir Pimapen Bayileri, Cihangir Pimapen Tamir, Cihangir Pimapen Servis, Cihangir Pimapen Balkon, Cihangir Motorlu Panjur, Cihangir Pvc Pencere, Cihangir Pencere Sistemleri, Cihangir Panjur Tamir, Cihangir Pimapen Tamircisi, Cihangir Kepenk Tamircisi, Cihangir Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58