Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

BOMONTİ PİMAPEN TAMİRİ

Tamirat İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Arızalanan pimapenler doğru bir şekilde çalışmayacağı gibi sizlerin sorun yaşamasına neden olacaktır. Özellikle kış aylarında İstanbul soğuk hava ile kaplandığında hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Hastalıklarda kış aylarında bir ayı bulan şekilde sürmektedir. Genellikle bu durum kullanmış olduğunuz pimapenlerin soğuklar ile karşılaşmasına neden olacaktır. Pimapenler bu şekilde yıprandığından tamirat yaptırılması gerekir. Bu tamirat gerektiren çalışmalar genelde lastiklerin yıpranması ve contaların paslanması ile alakalıdır. Yıpranan lastikler su sızdırmalarına neden olacaktır. Bununla beraber paslanan contalarda pimapenlerinizin açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirememektedir. Bu sorunları aşmak için bomonti pimapen tamiri servisimizden faydalanabilirsiniz. Tamirat işlemlerinizi göz ardı etmemenizi sizlere tavsiye ediyoruz.

Yağışlı Havalarda Evlerimizi Nasıl Koruyabiliriz?

Artan yağışlar kış aylarının sert geçmesine ve insanların hayatını zorlaştırmasına neden olmaktadır. Yağışlı havalar evlerimizi koruyan pimapenlerimize zamanla zarar vermektedir. Aşınan pimapenler zamanla işlevini yerine getirememektedir. Bu durum bizleri fazlası ile rahatsız etmektedir. Bu sorunları yaşamamak için en kısa sürede bizlere danışabilirsiniz. Aşınan pimapenler su sızdırmalarına ve pimapenlerin doğru bir şekilde çalışmasına engel olacaktır. Bu problemi yıllardır tamir eden istanbul pimapen tamiri servisimiz aracılığı ile yenilendirebilirsiniz. Genellikle unutulan bu durum kış aylarının gelmesi ile çok büyük sorunlara neden olacaktır. Bu durumun önüne geçmek için bakım ve onarımı yapılacak pimapenleriniz için pimapen tamiri servisimiz aktif olarak bünyemizde bulunduruyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Bomonti Pimapen Servisi, Bomonti Pencere Tamiri, Bomonti Pvc Tamir, Bomonti Panjur Tamiri, Bomonti Pimapen Bayi, Bomonti Pimapenci, Bomonti Pimapen Bayii, Bomonti Pimapen Fiyatı, Bomonti Pimapen Fiyatları, Bomonti Pimapen Bayileri, Bomonti Pimapen Tamir, Bomonti Pimapen Servis, Bomonti Pimapen Balkon, Bomonti Motorlu Panjur, Bomonti Pvc Pencere, Bomonti Pencere Sistemleri, Bomonti Panjur Tamir, Bomonti Pimapen Tamircisi, Bomonti Kepenk Tamircisi, Bomonti Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58