Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

BOLLUCA PİMAPEN TAMİRİ

Pimapenlerden Neden Su Girer?

Yoğun yağışların etkisi ile zamanla pimapenlerimiz aşınacaktır. Bu aşınmalar yüzünden yıpranan lastikler ve paslanan contalar içeriye suyun girmesini engelleyemeyecektir. Yağışlı havalarda rüzgarın etkisi ile pimapenlere su girmesini engellemek epey zor olmaktadır. Söylemiş olduğumuz gibi lastiklerin yıpranması ve contalar yüzünden iç kısımlarda nemlenme oluşacaktır. Bu da zamanla suyun içeri girmesine neden olacaktır. Bunun basit yöntemi lastik değişimidir. Fakat bundan daha farklı problemler oluştuğu zaman bolluca pimapen tamiri servisimiz sıkıntı çıkaran bölümleri inceleyerek tamir etmektedir. Kaynağını bulamadığınız problemleri çözmeniz mümkün olmayacaktır. Birden çok sebebi olan bu sorun tamir edilmediği sürece yağışlı havalarda sizlere sorun çıkarmaya devam edecektir.

Pencerelerin Su Almasının Sebepleri Nelerdir?

Lastikleri yıpranan ve contaları paslanan pimapenleriniz su almaktadır. İzolasyon eğrisi düzgün yapılmayan pencereler sorun çıkarmaktadır. Contaların paslanmasından dolayı pimapenlerinizin açılan kanatlarının doğru bir şekilde kapanmamasıdır. Pencelerinizin suyu tahliye edecek bölümlerinin farklı maddeler ile tıkanması da sorun oluşturmaktadır. Pimapenlerinizi destekleyen mermerlerin su terazisi ayarı yapılmadan doğru bir şekilde takılmamasında dolayı sorun oluşturacaktır. Pimapenleriniz takılırken duvara bağlantılı durmasını sağlayan vidaların üstlerini koruyan donanımların takılmamasında dolayı içeri sızmalar gelişmektedir. Sorunlarınız için istanbul pimapen tamiri servisimiz aktif olarak çalışarak problemleri çözüyor. Bakım ve onarımı zamanında yapılmadıkça pencereleriniz sizlere sorun çıkaracaktır. Pimapen tamiri önemsenmesi gerektiği gibi zamanında yapılması önemlidir.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Bolluca Pimapen Servisi, Bolluca Pencere Tamiri, Bolluca Pvc Tamir, Bolluca Panjur Tamiri, Bolluca Pimapen Bayi, Bolluca Pimapenci, Bolluca Pimapen Bayii, Bolluca Pimapen Fiyatı, Bolluca Pimapen Fiyatları, Bolluca Pimapen Bayileri, Bolluca Pimapen Tamir, Bolluca Pimapen Servis, Bolluca Pimapen Balkon, Bolluca Motorlu Panjur, Bolluca Pvc Pencere, Bolluca Pencere Sistemleri, Bolluca Panjur Tamir, Bolluca Pimapen Tamircisi, Bolluca Kepenk Tamircisi, Bolluca Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58