Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

BEYKOZ PİMAPEN TAMİRİ

Havalar soğumaya başladı, soğuk ile beraber artan yağışlar yaşam koşullarını zorlaştırıyor. Bu zorluğu kimi zaman evimizde kimi zamanda günlük hayatımızda yaşadığımız işyerlerimizde gerçekleşiyor. Bu zorluklar çok uzakta değil günlük hayatımızı yaşadığımız noktalardaki pimapenlerimizden kaynaklanıyor. Bizleri soğuk ve yağışlı havalardan koruyan pimapenlerimiz zamanla eskimektedir. Bu eskime aslında pimapenlerde bulunan lastikler ve contalardan kaynaklanmaktadır. Bu donanımların yıpranması ve paslanmasından dolayı kış aylarında soğuk baş etmek güç hale geliyor. Bizde bu konuyu belli başına araştırarak yerinde beykoz pimapen tamiri işlemi gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji ürünlerimiz ile beraber profesyonel ustalarımız sayesinde iş sahasında uygulamalarımızı sıfır hata ile yaparak oluşabilecek problemlere engel oluyoruz.

 

Çalışmalarımızı yapmadan önce çalışma yapılacak alanları inceleyerek gerekli planlamayı yapıyoruz. Bunlar; kullanılacak olan malzeme ve yapılacak uygulama şeklinde oluşuyor. Bakım ve onarımı yapılmayan pimapenler doğru çalışmadığı gibi bizim soğukla karşı karşıya kalmamıza neden oluyor. Bunun için istanbul pimapen tamiri için gereken her şeyi bünyemizde bulundurarak çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Hareket alanımızı sınırlandırmayarak İstanbul’un her bölgesine hizmetimizi veriyoruz. Standartların üstünde çalışmalar yaparak yıllardan gelen tecrübelerimizi yapmış olduğumuz işlere en iyi şekilde aktarıyor. Pimapen tamiri çok önemli bir konu olduğunu altına çizerek söylüyoruz. Bakımı unutulan bu pimapenler bizlerin hayatını olumsuz etkileyecektir. Tamiratını bizzat yaptığımız bu konu haricinde her türlü dekorasyon işleri için sektörde faaliyet gösteriyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Beykoz Pimapen Servisi, Beykoz Pencere Tamiri, Beykoz Pvc Tamir, Beykoz Panjur Tamiri, Beykoz Pimapen Bayi, Beykoz Pimapenci, Beykoz Pimapen Bayii, Beykoz Pimapen Fiyatı, Beykoz Pimapen Fiyatları, Beykoz Pimapen Bayileri, Beykoz Pimapen Tamir, Beykoz Pimapen Servis, Beykoz Pimapen Balkon, Beykoz Motorlu Panjur, Beykoz Pvc Pencere, Beykoz Pencere Sistemleri, Beykoz Panjur Tamir, Beykoz Pimapen Tamircisi, Beykoz Kepenk Tamircisi, Beykoz Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58