Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

BAHÇEŞEHİR PİMAPEN TAMİRİ

Kış Aylarında Pimapenlerde Oluşan Problemler Nelerdir?

Her sene olduğu gibi kış ayları soğuk hava ve yağışın sürekli artan etkisi ile hayatı etkilemeye başladı. Bu durum biz insanları korunma ihtiyacına yöneltmektedir. Çünkü kış aylarında artan hastalıklar bir ayı bulacak kadar uzun sürmektedir. Bunun nedenleri genellikle kapalı ortamlarda bulunduğumuzda bizleri koruyan pimapenlerdir. Bu ürünü ev ve iş yerlerinde kullanırız. Pimapenler zamanla aşındığı için lastiklerinin yıpranması ile su sızdırmaya neden olacaktır. Aynı şekilde paslanan contalarda pimapenlerinizin açma ve kapama işlemlerini sağlık bir şekilde yapmasına engel olacaktır. Bu sorunları göz ardı etmeden bahçeşehir pimapen tamiri servisimizin etkili çalışmaları ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kurulum Yapılırken Takozlama Yapılmayan Pimapenlerde Hangi Sorunlar Oluşur?

Evlerinizi yenilemek için eski pencerelerinizi daha korunaklı hale getirmek için pimapenler ile değiştirirsiniz. Pimapenler soğuk ve yağışlı havalarda daha korunaklı olduğu için birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Fakat pimapen kurulumları yapılırken yanlış bir yöntem kullanıldığında sorunlar çıkabilir. Örnek olarak pimapenlerinizin gövdesi yerleştirildikten sonra camların yerleştirme zamanı geldiğinde takozlama yapılmazsa ileride şu sorunlar oluşur; pimapenleriniz takozlama yapılmadığı için nem alır ve su sızdırmaları yaşanır. Böyle bir durum ile karşılaştıysanız istanbul pimapen tamiri servisimizden faydalanarak sorunu çözebilirsiniz. Tamirat gerektiren pimapenlerinizin bakım ve onarım işlemlerini bünyemizde bulunan pimapen tamiri servisimiz ile kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Bahçeşehir Pimapen Servisi, Bahçeşehir Pencere Tamiri, Bahçeşehir Pvc Tamir, Bahçeşehir Panjur Tamiri, Bahçeşehir Pimapen Bayi, Bahçeşehir Pimapenci, Bahçeşehir Pimapen Bayii, Bahçeşehir Pimapen Fiyatı, Bahçeşehir Pimapen Fiyatları, Bahçeşehir Pimapen Bayileri, Bahçeşehir Pimapen Tamir, Bahçeşehir Pimapen Servis, Bahçeşehir Pimapen Balkon, Bahçeşehir Motorlu Panjur, Bahçeşehir Pvc Pencere, Bahçeşehir Pencere Sistemleri, Bahçeşehir Panjur Tamir, Bahçeşehir Pimapen Tamircisi, Bahçeşehir Kepenk Tamircisi, Bahçeşehir Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58