Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

BAĞLARBAŞI PİMAPEN TAMİRİ

Kış Ayları Gelince Yapılması Gerekenler

Havaların soğuması ile beraber artan yağış kış aylarında hayatı zorlaştırmaktadır. Aşırı yağışlar kullanmış olduğunuz evleri ve işyerlerini koruyan pimapenlerinize zaman geçtikçe arıza vermektedir. Alacağınız önlemlerin ilki olan pimapen tamiri bünyemizde bulunan ustalarımız ile yapılmaktadır. Uygun olan malzeme kullanımı sonucunda yenilenen pimapenler sizlere uzun süre sorun çıkarmayacaktır. Pimapenler kış aylarında genelde soğuk ve yağışlı havalarda sorun çıkaracaktır. Bunun nedeni ise lastiklerin yıpranması ve contaların paslanması ile gerçekleşmektedir. İstanbul'un bağlarbaşı ilçesine özel yaptığımız çalışmalar ile semtin kış aylarına hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Tamirat işlemini sürekli yenilenen teknolojik malzemeler ile yaparak hızlı ve güvenilir bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Tamirat Olarak Yaptığımız İşlemler

Çift açılır sistemlerin değişimini yapıyoruz. Yıpranan lastikleri ve paslanan contaları değiştirerek yeniliyoruz. Kış bahçesinin yağışlarla zarar gören alanlarını yeniliyoruz. Kapı kolları ve pimapen kolları tamiratını yerinde yapıyoruz. Bağlarbaşı pimapen tamiri servisimiz ile aktif olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yerinde uygulamalar ile destekliyoruz. Son teknolojik ürünleri yakından takip ederek çalışmalarımız için ürünleri bünyemize katıyoruz. Pimapen tamiri servisimizi aktif gezici araçlarımız ile dolaşarak anlık uygulamalar yapmak için hazır tutuyoruz. Hayatınızın daha huzurlu bir şekilde gitmesi için gereken tamiratlarınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Tamirat dahilinde dekoratif düşüncelerinize tasarımsal çalışmalar yaparak dekoratif bir görünüm kazanmanızı sağlıyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Bağlarbaşı Pimapen Servisi, Bağlarbaşı Pencere Tamiri, Bağlarbaşı Pvc Tamir, Bağlarbaşı Panjur Tamiri, Bağlarbaşı Pimapen Bayi, Bağlarbaşı Pimapenci, Bağlarbaşı Pimapen Bayii, Bağlarbaşı Pimapen Fiyatı, Bağlarbaşı Pimapen Fiyatları, Bağlarbaşı Pimapen Bayileri, Bağlarbaşı Pimapen Tamir, Bağlarbaşı Pimapen Servis, Bağlarbaşı Pimapen Balkon, Bağlarbaşı Motorlu Panjur, Bağlarbaşı Pvc Pencere, Bağlarbaşı Pencere Sistemleri, Bağlarbaşı Panjur Tamir, Bağlarbaşı Pimapen Tamircisi, Bağlarbaşı Kepenk Tamircisi, Bağlarbaşı Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58