Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

AYAZAĞA PİMAPEN TAMİRİ

Yıpranan Pimapenlerde Ne Tür Problemler Oluşur?

Pimapenlerin arızalanmasındaki sebep genel olarak havalardan kaynaklanmaktadır. Kimi zamanda doğru kurulum yapılmamasıdır. Aşınan pimapenlerin arızaları genellikle lastiklerinden ve contalarından kaynaklanmaktadır. Çünkü yıpranan lastikler soğuk havanın ve yağışın içeri girmesine neden olmaktadır. Paslanan contalar nedeniyle pimapen kolları çalışmaz ve bunun sonucunda pimapen kolunun çalışmaması ile beraber pimapenleriniz açılma ve kapanma işlemini gerçekleştirememektedir. Zamanında bakım ve onarım yapılmadığında dolayı soğuk hava ve yağışlara maruz kalacaksınız. Bu sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için ayazağa pimapen tamiri servisimizin çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Değişen conta ve lastikler sayesinde pimapen tamiri yapılmış evlerinizde su sızmaları ve soğuk olmadan güzel bir kış geçireceksiniz.

Evler Soğuk Havadan Nasıl Korunur?

Günümüz ile kıyaslarsak eskiden alüminyum pencereler ve panjurla donatılan ürünler kullanılıyordu. 1990 lı yıllara gelinince pimapen diye bir ürün ortaya çıktı. Modern görünüşü ile kafalarda soru işareti oluşturan bu ürün büyük bir hızla talep görmeye başladı. Son 10 yılda büyümesini geliştirerek birçok insan tarafından kullanılmaya başlandı. Pimapen diğer kullanılan pencere türlerinden farklı olarak soğuğa ve yağışa karşı dayanan yapısı ile dikkat çekti. Ama bu ürün bakım ve onarımı kontrol ettirilmediği sürece sorun oluşturabilmektedir. Yağışlardan dolayı yıpranan pimapenlerinizi sektörde yıllardır hizmet verene firmamızın ayazağa pimapen tamiri servisinde faydalanabilirsiniz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Ayazağa Pimapen Servisi, Ayazağa Pencere Tamiri, Ayazağa Pvc Tamir, Ayazağa Panjur Tamiri, Ayazağa Pimapen Bayi, Ayazağa Pimapenci, Ayazağa Pimapen Bayii, Ayazağa Pimapen Fiyatı, Ayazağa Pimapen Fiyatları, Ayazağa Pimapen Bayileri, Ayazağa Pimapen Tamir, Ayazağa Pimapen Servis, Ayazağa Pimapen Balkon, Ayazağa Motorlu Panjur, Ayazağa Pvc Pencere, Ayazağa Pencere Sistemleri, Ayazağa Panjur Tamir, Ayazağa Pimapen Tamircisi, Ayazağa Kepenk Tamircisi, Ayazağa Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58