Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

AŞİYAN PİMAPEN TAMİRİ

Hayatımızın akışını düzenleyecek ve bizleri herhangi bir problemden koruyacak birden çok önlem vardır. Genellikle korunma duyduğumuz ana etken soğuk havalardır. Bu soğuk havalardan evlerde ve işyerlerinde korunmak için pimapenler kullanırız. Bu ürün bizleri soğuk ve gürültüden korumak ile görevlidir. Dayanıklı yapısı bizleri kış aylarında soğuk ve yağışlı havada korumaktadır. Fakat pimapenler belirli aralıklar ile kontrol edilmediği sürece arıza verecektir. Genellikle bu arızalar vaktinde kontrol edilmediği için ortaya çıkar. Bu problemler pimapenlerimizde bulunan donanımlar yani lastikler ve contalardan kaynaklanmaktadır. Lastiklerin yıpranması ve contaların paslanması sonucu pimapenleriniz kullanılmayacak hale gelecektir. Aşiyan pimapen tamiri servisimiz ile bu sorunlarınızı ortadan kaldırabilir ve çözüme kavuşturabiliriz.

Pimapenler Nasıl Tamir Edilir ?

Pimapenler kış aylarına gelindiğinde artan soğuk hava ve yoğun yağış yüzünden bozulmaktadır. Bozulan aksamları genellikle lastikleri ve contalarıdır. Lastik ve paslanan contaların değişimi yapılarak pimapenlerin doğru çalışması sağlanır. Pimapen tamiri bu sorunları yaşamamak için çift açılım sistemler kullanarak evinizin daha modern ve korunaklı olmasını sağlayabilir. Oluşan herhangi bir pimapen sorununda aktif servis hizmetimizden yararlanarak sorunlarınızın çözüme kavuşturulduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda kontrolü yapılan pimapenler yerinde hızlı bir şekilde onarılacaktır. Bakım ve onarımı yapılmayan pimapenleriniz belirli zamanda sonra sorun çıkaracaktır. İstanbul pimapen tamiri ile bu sorunu daha önceden görerek bilgi sahibi ve sektörde yıllardır çalışan ustalarımız vasıtası ile problem olan bölgelere olumlu uygulamalar yapılacaktır. Uygulama alanı için her türlü tedbir alınarak güvenilir bir çalışma ortaya konacaktır. Yıllardan gelen tecrübemiz ile işlemlerini yerinde profesyonel bir şekilde hallederek olumlu dönüşler alıyoruz. Tamir haricinde dekorasyon fikirlerini de değerlendiriyoruz.

 

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Aşiyan Pimapen Servisi, Aşiyan Pencere Tamiri, Aşiyan Pvc Tamir, Aşiyan Panjur Tamiri, Aşiyan Pimapen Bayi, Aşiyan Pimapenci, Aşiyan Pimapen Bayii, Aşiyan Pimapen Fiyatı, Aşiyan Pimapen Fiyatları, Aşiyan Pimapen Bayileri, Aşiyan Pimapen Tamir, Aşiyan Pimapen Servis, Aşiyan Pimapen Balkon, Aşiyan Motorlu Panjur, Aşiyan Pvc Pencere, Aşiyan Pencere Sistemleri, Aşiyan Panjur Tamir, Aşiyan Pimapen Tamircisi, Aşiyan Kepenk Tamircisi, Aşiyan Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58