Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

ARDIÇLI EVLER PİMAPEN TAMİRİ

Pencere Bakımları Nasıl Yapılır?

Sürekli kullandığımız evlerimizi ve işyerlerimizin koruyan pencerelerimiz, aşınmadığı sürece kontrol etmediğimiz önemli bir üründür. Kullanıldığımız her eşyanın bakımı yapıldığı gibi pencerelerinde bakımı yapılması gerekir. Pencerelerimizde kullanmış olduğumuz pimapenlerimiz kış aylarına gelince kontrol edilmesini düşünürüz. Sorun olduğunu düşündüğümüz pimapenlerimiz aslında önlem alınması gereken bir üründür. Özellikle başlayan soğuk havalar tam etkisini göstermeden ve kış ayının etkisi ortaya çıkmadan kontrol edilmelidir. Bu şekilde bakımı yapılan pimapenler sorun çıkarmayacaktır. Bakım ve onarım yaptırırken ardıçlı evler pimapen tamiri servisimiz sizlere yardımcı olacak her türlü çalışmayı ortaya koymaktadır. Tamirat işlemi göz ardı edilmemesi gereken önemli bir problemdir.

Bakım İçin Hangi Uygulamalar Yapılır?

Pencereniz yani pimapeninizin açılması sağlayan kanat ayarlarını yapıyoruz. Arıza çıkartan ve kapanmayan pencerelerinizin kilit ayarlarını yapıyoruz. Yağlanmayan pencereler zamanla işlevini kaybettiğinde kilitlerinizi ve onu çalıştıran mekanizmaları yağlıyoruz. Pencere kilitlerinizin karşılığı olan ayarlarını düzeltiyoruz. Yeni nesil pimapenlerde olan kış modu ayarlarınızı yapıyoruz. Paslanan contalarınızı değiştiriyor ve yerini tutmayanları düzeltilmesini sağlıyoruz. Sorunlara çözüm olan istanbul pimapen tamiri servisimizi günün her saati aktif tutarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bakım ve onarım gerektiren pimapenler havalar soğudukça iyice önem arz etmeye başlar. Kış aylarına gelinmeden önce pimapenlerinizi kontrol ettirerek en kısa zamanda pimapen tamiri işlemlerinizi yaptırmanız gerekir. Tamirat ile beraber dekorasyon işlemleriniz için sizlere tasarımsal fikirlerimizi sunuyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Ardıçlı Evler Pimapen Servisi, Ardıçlı Evler Pencere Tamiri, Ardıçlı Evler Pvc Tamir, Ardıçlı Evler Panjur Tamiri, Ardıçlı Evler Pimapen Bayi, Ardıçlı Evler Pimapenci, Ardıçlı Evler Pimapen Bayii, Ardıçlı Evler Pimapen Fiyatı, Ardıçlı Evler Pimapen Fiyatları, Ardıçlı Evler Pimapen Bayileri, Ardıçlı Evler Pimapen Tamir, Ardıçlı Evler Pimapen Servis, Ardıçlı Evler Pimapen Balkon, Ardıçlı Evler Motorlu Panjur, Ardıçlı Evler Pvc Pencere, Ardıçlı Evler Pencere Sistemleri, Ardıçlı Evler Panjur Tamir, Ardıçlı Evler Pimapen Tamircisi, Ardıçlı Evler Kepenk Tamircisi, Ardıçlı Evler Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58