Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

ALTUNİZADE PİMAPEN TAMİRİ

Hayatımızın akışında belli başlı problemler bizlere zorluk yaşatmaktadır. Bizde bu zorluklara karşı bazı önlemler alırız. Kış aylarına gelince artan yağışlar ve soğuk hava yaşantımızı büyük oranda etkilemektedir. Günlük hayatta kullandığımız şehir içi ulaşım beraber havaların soğumasının etkisi ile zorlaşan bir sürece giriyoruz. Gün boyu süren iş stresi ardından evimize gelince rahat ve huzur bir ortam içerisinde olmak istiyoruz. Fakat bazen bu durum farklı problemlerle karşılaşmamıza neden oluyor. Evlerimizde bulunan günümüz teknolojisi ürünlerden biri olan pimapenler, zamanla aşınarak kullanım zorluklarına neden olmaktadır. Bu sorun pimapenlerdeki eskiyen lastikler ve paslanan contalardan dolayı olmaktadır. Bu tarz durumlarda altunizade pimapen tamiri ile insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

Lastiklerin yıpranması ile zamanla pimapenlerimizi kapatamayız. Ayrıca bu lastikler yüzünden en önemli neden olarak soğuk havanın evimize girmesini önleyemeyiz. Paslanan contalar ise pimapenlerimiz kapanmasına engel olarak kolun çalışmasını engeller. İstanbul genelinde sık yaşanan bu durum için istanbul pimapen tamiri sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Şirket olarak işgücünü doğru kullanarak yapılması gerekenleri detaylı bir şekilde kontrol ederek hallediyoruz. Pimapen tamiri kış aylarında artan yağışlar ve soğuk hava yüzünden baş göstermektedir. Pimapenlerinizi belirli aralıklarla kontrol ettirmeniz sizler için fayda sağlamaktadır. Bakım ve onarımı yapılan pimapenler kış aylarınızı rahat geçirmenize yardımcı olur. Tamirat işlemleriniz veya dekorasyon işlemleriniz için çözüm ortağı olmaya hazırız.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Altunizade Pimapen Servisi, Altunizade Pencere Tamiri, Altunizade Pvc Tamir, Altunizade Panjur Tamiri, Altunizade Pimapen Bayi, Altunizade Pimapenci, Altunizade Pimapen Bayii, Altunizade Pimapen Fiyatı, Altunizade Pimapen Fiyatları, Altunizade Pimapen Bayileri, Altunizade Pimapen Tamir, Altunizade Pimapen Servis, Altunizade Pimapen Balkon, Altunizade Motorlu Panjur, Altunizade Pvc Pencere, Altunizade Pencere Sistemleri, Altunizade Panjur Tamir, Altunizade Pimapen Tamircisi, Altunizade Kepenk Tamircisi, Altunizade Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58