Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

AKARETLER PİMAPEN TAMİRİ

Yoğun yağışlar beraberinde getirdiği soğuk havalar ile yaşamı zorlaştırmaktadır. İnsanlar bu soğuk havalardan korunmak için genellikle kendilerini evlerinden çıkarmak istemezler. Hayatımızın bir çok zamanını geçirdiğimiz evlerimiz, bizim yuvamızdır. Evimizin sıcak olması beraberinde getirdiği mutlu ortam tadı doyulamaz bir hal almaktadır. Ama bu soğukları engelleyen pimapenlerimiz zamanla bizlere farklı sorunlar açmaktadır. Bu sorunların en bilineni eskiyen pimapenlerimizdir. Daha doğrusu pimapenlerimizde bulunan donanımlardan olan lastikler ve contalardır. Bu iki ürün bakımı ve onarımı yapılmadıkça huzurumuzu bozmaya ve soğuk havalardan etkilenmemize sebep olacaktır. Uygun bir ortamda bakımı yapılmasını istediğiniz pimapenleriniz için akaretler pimapen tamiri servisimizi sizler için aktif halde tutuyoruz.

 

İstanbul genelinde soğuk geçen kış ayları hayatı zorlaştırdığı gibi hastalıklara neden oluyor. Kimi zaman evde kimi zaman dışarıda yakalandığımız hastalıklardan dolayı vücudumuz dirençsiz düşüyor. Ev ve işyerlerinin genellikle tercih ettiği pimapenler yoğun yağışlı havalarda sorun çıkartmaktadır. Bu sorunu düşünen firmamız oluşabilecek arızalar için istanbul pimapen tamiri desteği veriyor. Yenilenmesi gereken pimapenler farklı bölgelerde arıza verdiği için donanımları kontrol edilmelidir. Ustalarımız tarafından kontrol edilen pencerelere pimapen tamiri uygulanmaktadır. Genellikle pimapenlerde sorunların oluştuğu bölgeler; lastikler, contalar ve kollarıdır. Bu donanımlar sürekli kullanıldığı için zamanla yıpranarak kullanılmaz hale geliyor. Özellikle kış aylarında sorun oluşturmaya başlayan bu donanımlar en kısa zamanda tamir edilmelidir, tamir edilmediği takdirde farklı problemlere yol açacaktır.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Akaretler Pimapen Servisi, Akaretler Pencere Tamiri, Akaretler Pvc Tamir, Akaretler Panjur Tamiri, Akaretler Pimapen Bayi, Akaretler Pimapenci, Akaretler Pimapen Bayii, Akaretler Pimapen Fiyatı, Akaretler Pimapen Fiyatları, Akaretler Pimapen Bayileri, Akaretler Pimapen Tamir, Akaretler Pimapen Servis, Akaretler Pimapen Balkon, Akaretler Motorlu Panjur, Akaretler Pvc Pencere, Akaretler Pencere Sistemleri, Akaretler Panjur Tamir, Akaretler Pimapen Tamircisi, Akaretler Kepenk Tamircisi, Akaretler Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58