Nasıl Yardımcı Olabiliriz? +90 212 639 83 38

  • +90 212 639 83 38

    info@yilmazdekor.com
  • Bahçelievler

    İstanbul, 34194

IHLAMURKUYU EVLERİ PİMAPEN TAMİRİ

Çift Açılım Nedir?

Pimapenlerinizin sistemlerinde bulunan çift kilit mekanizmasına denir. Pimapen ve kapılarda kullanılan bu sistem yana ve üste açılan mekanizmaya sahiptir. İki adet menteşe sistemi bulunan bu sistemler alt ve üst köşe barındırmaktadır. Kilitleme mekanizması 4 taraflı olmakla beraber sizlere kolaylık sağlanmak amaçlanmıştır. Sorun çıkartan sistemler ıhlamurkuyu evleri pimapen tamiri servisimiz aracılığı ile tamir edilebilmektedir. Pimapenlerinizin zamanla aşınmakla beraber bazı donanımlarında sorun verecektir. Lastiklerin yıpranması ve contalarınızın paslanması pimapenlerinizin doğru çalışmasına engel olacaktır. Bu sorunlar yüzünden pimapenlerinizin kolları çalışmayarak açılıp ve kapanma işlemlerini gerçekleştiremeyecektir. Bu sorunun devam etmemesi için en kısa zamanda kontrol ettirerek bizler sayesinde çözüme kavuşabilirsiniz.

Çift Açılımın Faydası Nedir?

Pimapenlerinizin evinizde bulunan çocuklarınız veya hayvanlarınız yüzünden açmaya korktuğunuzda bu çift açılım sistemler sizlere yardımcı olacaktır. Üstten açılım kolaylığı sağlaması sayesinde evlerinize girecek temiz hava sağlık bir yaşam koşulu ortaya koyacaktır. Bu çift açılımlar sayesinde herhangi bir korku yaşamadan evlerinizi havalandırabilirsiniz. Sorun yaşadığınız çift açılır sistemlerinizi istanbul pimapen tamiri servisimiz vasıtası ile tamirat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yenilenen çift açılım sistemleri sizleri temiz hava ile buluşturarak sağlıklı bir yaşam yaşamanıza yol açacaktır. Pimapen tamiri servisimiz bakım ve onarım yapılması gereken pimapenlerinizi yenileyerek sorunları ortadan kaldırıyor ve sizleri çözüme ulaştırıyoruz. Tavsiye olarak sizlere tamirat işlemlerini gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Bölgeniz için sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını sıralayacak olursak ; Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Servisi, Ihlamurkuyu Evleri Pencere Tamiri, Ihlamurkuyu Evleri Pvc Tamir, Ihlamurkuyu Evleri Panjur Tamiri, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Bayi, Ihlamurkuyu Evleri Pimapenci, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Bayii, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Fiyatı, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Fiyatları, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Bayileri, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Tamir, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Servis, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Balkon, Ihlamurkuyu Evleri Motorlu Panjur, Ihlamurkuyu Evleri Pvc Pencere, Ihlamurkuyu Evleri Pencere Sistemleri, Ihlamurkuyu Evleri Panjur Tamir, Ihlamurkuyu Evleri Pimapen Tamircisi, Ihlamurkuyu Evleri Kepenk Tamircisi, Ihlamurkuyu Evleri Pvc Tamiri,

 

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0212 639 83 38

0532 663 95 58

0537 403 31 58